3D плитка Dizioni

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

ціна за запитом

ціна за запитом

ціна за запитом

ціна за запитом

ціна за запитом

ціна за запитом

ціна за запитом

ціна за запитом

ціна за запитом

ціна за запитом

ціна за запитом

ціна за запитом
Фірма Dizioni вийшла на ринок 3D плитки в 2014 році. Це молода і швидко розвивається, яка вже зробила і поставила велику кількість своєї продукції в різні міста України. Асортимент продукції дуже широкий і включає в себе плитки більше ста варіантів дизайну і семи варінт квітів. Розміри і форма плиток дозволяють комбінувати їх один з одним, створюючи хитромудрі візерунки, які підкреслять унікальність дизайну приміщення. 3D плитка Dizioni підходить для облицювання найрізноманітніших інтер'єрів приміщень: салонів краси, магазинів, готелів, ресторанів, кафе, конференц-залів і т.д ..
3D панелі Dizioni   мають ряд переваг:
  • Екологічність - не містять шкідливих домішок
  • Вогнетривкість - при виробництві використовуються високоякісні матеріали, що витримують вплив відкритого вогню і не виділяють отруйні речовини при горінні.
  • Звукоізоляція - цьому сприяє поліуретановий шар, здатний ізолювати приміщення від зовнішніх шумів
  • Водонепроникність - мінеральний шар має функцію захисту від вологи, що дозволяє встановлювати плитку в приміщеннях з високим рівнем вологості і мити плитку
  • Стійкість до пошкоджень - плитка здатна витримувати удари і подряпини. З плином часу поверхня не вицвітає і не покривається тріщинами. Заявлений термін служби - 20 років.

Структура м'якої 3D плитки Dizioni

Можливі кольори 3D плитки
(Для збільшення клікніть по картинці)

01

бронзовий

06

оливковий

07

бежевий

17

кремовий

18

айворі

(Слонова кістка)

19

білий

27

коричневий

Вставки робляться з пластика. У моделях +2091 і 2093 використовуються вставки з металу.

Представлені на сайті моделі є на складі в наявності в найзатребуваніших кольорах (06, 18, 19, 27). За цим посиланням можна завантажити повний pdf "onclick =" window.open (this.href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 600, height = 800 '); return false; "> каталог дизайнів 3D плитки Dizioni, що включає замовні позиції.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Враховувати заказний товар