Аксесуари італійської компанії 3SC - це те, що зробить Вашу ванну кімнату місцем, де захочеться бути вседа! Основна мета компанії 3SC - створення не тільки повсякденному функціональності, яка підтверджена якістю продукції, але і надання ванній кімнаті сприятливою і комфортної атмосфери. Це обдумана чітка філософія, яка проходить через всі процеси виробництва майстерні регіону Тоскана. На відміну від багатьох інших компаній, продукція цієї компанії повністю виробляється в Італії: "Ми співпрацюємо з багатьма майстрами-ремісниками, кожен з яких спеціалізується на своїй частині обробки наших виробів, з метою зберегти, підтримати і розвинути наше величезну спадщину, яке саме в Тоскані знайшло своє найбільше вираження, і яке цінують у всьому світі. "

Кожна лінія і форма у всіх аксесуарах від 3SC виконана чуттєво, неординарно, але в єдиній стилістиці. Завдяки цьому на сьогоднішній день професіонали говорять про наявність у творчості 3SC єдиного, впізнаваного і оригінального дизайну. Меблі для ванної кімнати, дзеркала та аксесуари пропонуються у всьому різноманітті обраних кольорових гам. За рахунок цього покупець, який зробив вибір на користь продукції торгової марки 3SC, може без труднощів повністю реалізувати дизайн своєї ванної кімнати в єдиному кольорі.

Можливі кольори аксесуарів представлені на малюнку:

href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 567, height = 694'); return false; ">