Відома італійська компанія ACF (Artistiche Ceramiche Fiorentine) вже понад 50 років займається виробництвом ексклюзивних аксесуарів і світильників для ванних кімнат. Основними використовуваними матеріалами є кераміка і найвищої якості фарфор, а також мармур, кришталь, золото і бронза.
При створенні колекцій майстра фабрики беруть за основу ескізи французьких ремісників XVIII і XIX ст. Оскільки класика ніколи не виходить з моди, аксесуари і світильники ACF дозволять створити воістину розкішну обстановку у Вашій ванній кімнаті, роблячи її функціональної і комфортабельною.
Популярність даного бренду зростає з кожним роком все більше, що обумовлено високою якістю продукції і завжди актуальним класичним дизайном.
Лінія ванних аксесуарів ACF представлена широкою палітрою кольорів кераміки і металевої обробки.
Також при замовленні покупець має можливість замовити виконання аксесуарів з використанням витончених декорів, які перетворять предмети інтер'єру в справжні витвори мистецтва.

Підібрати декор і ознайомитися з ціною на нього можна при індивідуальному замовленні в компанії СантехІмпорт.

Колірна палітра аксесуарів для ванних кімнат: Колірна гамма металевих декорів до аксесуарів для ванних кімнат: Можливі варіанти декорування ванних аксесуарів:
href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 557, height = 401'); return false; ">

Більш широко ознайомитися з різновидами декорів можна по каталогам фабрики Artistiche Ceramiche Fiorentine в компанії СантехІмпорт.

Оскільки за запитом клієнтів ванні аксесуари фабрики ACF можуть поставлятися в елегантних пакувальних коробках, такі вироби можуть стати відмінним подарунком Вашим близьким.