Аксесуари для ванної кімнати All.pe

Створена компанія All.pe в 1981 р Кавалером Джованні Луїджі Перотті, зарекомендувала себе як проектувальник і виробник аксесуарів та супутніх товарів для ванної кімнати. Перед тим як створити колекцію аксесуарів фірма All.pe проводить ретельні дослідження, спрямовані на створення дизайну продукту, який буде виділяти виріб індивідуальністю, практичністю, зручністю і простотою установки.

Здавалося б, такі дрібниці як аксесуари, але тим не менше кожен предмет має своєю функцією, яка в свою чергу визначається сполучною ланкою комфорту і завершує інтер'єр дизайну. Якщо говорити про вироби від італійського виробника All.pe, то дані аксесуари здатні додати в оформлення ванної кімнати витонченість, шарм і неповторність.
Компанія All.pe має сертифікат "UNIENISO 9001: 2008", який видає міжнародний орган по сертифікації DNV гарантує надійність компанії і продукції, що випускається.

Тільки в інтернет-магазині «СантехІмпорт» представлена вся лінія колекцій аксесуарів для ванної кімнати за найвигіднішими цінами. Будь-який вподобаний продукт компанії All.pe Ви зможете замовити у нас на сайті з будь-якого міста України.