Аксесуари для ванної кімнати Avel

Рік випуску 2008 - підстава і початок роботи компанії AVIS Electronics. Основний напрямок діяльності - поставка рекламних моніторів для автобусів, маршрутних таксі.

2009 - відкриття напряму «Автомобільна електроніка» (автомобільні монітори, камери заднього виду і т.д.).

2010 - розвиток напрямків «Автомобільна електроніка», «Рекламне обладнання», «Промислове устаткування». Реєстрація торгової компанії AVIS ELECTRONICS OVERSEAS LIMITED в Гонконзі для самостійної участі у зовнішньоторговельній діяльності.

2011 - більш ніж двократне зростання продажів напрямку «Автомобільна електроніка» (з 20,5 до 47 млн. Руб.) За рахунок розвитку дилерської мережі та асортименту.

2012 - відкрито власного офісу і складальної лінії в Китаї (Шеньчжень) для логістичних потреб і складання вологостійкі телевізорів і Рекламного обладнання.
Реєстрація компанії SHENZHEN AVIS ELECTRONICS TECHNOLOGY CO., LTD в Китаї.

2013, 2014 - розвиток напряму «Телевізори для ванної» власної збірки. Подальше формування асортименту напряму «Автомобільна електроніка».

2015 - участь в міжнародній виставці HKTDC Hong Kong Electronics Fair в Гонконзі з продукцією власного виробництва - ТВ для ванної, ТВ для кухні, Рекламні та промислові монітори. Запуск англомовного сайту і старт продажів з Китаю на ринки інших країн (Європа, США та ін.).

2016 - розвиток напрямків «Телевізори для кухні» і «Дзеркальні телевізори». Початок продажів телевізорів AVEL в Європі через ексклюзивного дистриб'ютора.

2017 - Участь у виставці AsiaWorld-Expo в Гонконзі з телевізорами для ванної кімнати та кухні власного виробництва.
Розширення складальної лінії в Китаї (дворазове збільшення виробничої потужності).

AVIS Electronics сьогодні - це багатопрофільна торгово-виробнича компанія, що має головний офіс і сервісний центр, офіс продажів і власну складальну лінію в Китаї (Шеньчжень).

  • Власні унікальні розробки нашої компанії реалізуються в ТВ для ванної та кухні, які збираються на нашій складальної лінії в Китаї. Створена в 2015 році модель ТВ для кухні не має аналогів і представлена сьогодні у більшості великих виробників кухонь.