Bonomi (IBB) - це міжнародно визнана компанія, що працює в напрямку сантехніки, була створена в 1908 році родиною Бономі як ливарне виробництво і тільки в 1930-і компанія стала спеціалізуватися на виробництві комплектуючих для сантехніки.

Як і в ті роки, так і зараз, компанія Bonomi натхненна безперервним дослідженням сучасних технологічних нововведень. Поступовий розвиток компанії Bonomi за перші сто років існування дозволило їй розвивати і диктувати інновації як технологічні, так і дизайнерські. На сьогоднішній день прагнення до вдосконалення є сильною стороною компанії Bonomi. З cамого початку і до сих пір компанія знаходиться на крок попереду своїх конкурентів.

Висока якість, висока продуктивність, першокласне сировину, пильну увагу до деталей і інноваційні рішення дозволили компанії Bonomi задовольнити всі різноманітні потреби своїх клієнтів в реальному часі.

Для забезпечення максимального ступеня безпеки своєї продукції, Bonomi використовує самі сучасне обладнання для контролю і тестування своєї продукції.

Ознайомитися з продукцією компанії Bonomi і виконати замовлення Ви можете в інтернет-магазині «СантехІморт».