Аксесуари для ванної кімнати Clever

Аксесуари для ванної торгової марки Clever виготовляються на виробничих мощах компанії Standard Hidraulica г.Барселона (Іспанія), яка є передовим виробником сантехнічних систем, систем водопостачання та опалення. Великі виробничі площі Standard Hidráulica налічують 11000 м2, а офіси займають площу 1500 м2. Аксесуари для ванної Clever - це сучасний продукт, що включає в себе високу якість, передові технології і інноваційний дизайн.
Мета виробництва аксесуарів для ванни Clever: щоб кожен продукт повністю відповідав очікуванням і потребам споживачів. Для цього проводиться повний розрахунок виробничого процесу, який починається з проектування дизайну і надалі проходить під строгим контролем кожну фазу виробництва: плавлення, механізм, полірування, покриття.
Приємно дивує цінова політика аксесуарів для ванни Clever: гідний продукт за демократичною ціною.
Широкий асортимент продукції Clever дозволяє вибрати необхідний набір аксесуарів для ванни по дизайну і функціональним можливостям, що дає більше можливостей при створенні надзвичайних інтер'єрів для ванних кімнат.
Інтернет-магазин «СантехІмпорт» пропонує весь асортимент аксесуарів для ванни Clever з доставкою по всій території України.