Аксесуари для ванної кімнати Cosmic

Cosmic була створена в 1985 році в Барселоні як сімейна компанія, яка виробляє якісні аксесуари для ванних кімнат. З самого початку нашої чітко певною місією було створення аксесуарів з чудовими характеристиками, які будуть відрізнятися від уже існуючих на ринку.

У 1990 році наша постійна прихильність і робота отримали підтримку і визнання дистриб'юторів по всій Іспанії. Це було ідеальне час для початку нашої міжнародної експансії, в результаті чого були поставлені нові корпоративні цілі, орієнтовані на сучасний дизайн та інновації як на різні чинники.

В даний час компанія продовжує шукати дизайнерів, які підтримують бренд і пропонують інноваційні рішення, які випереджають свій час. Інновація полягає не тільки в уявленні новинок, але і в включенні процесів і матеріалів, які зазвичай використовуються в інших секторах. Таким чином, Cosmic розробляє нові додатки на промислової арені і адаптує їх до секторів дизайну ванної кімнати та інтер'єру. Бренд дихає точністю і строгістю у всіх своїх процесах: від творчого процесу до виробництва і обслуговування клієнтів. Його цікава природа і знання, накопичені за ці роки, дозволяють йому розвиватися у всесвіті, де ванна кімната перетворюється в кращий досвід для кожного користувача.