Дизайнерські аксесуари для ванної кімнати Decor Walther - зручні, стильні і гігієнічні приналежності з Німеччини.

Уже понад сорок років компанія Decor Walther радує своїх покупців найнеобхіднішими товарами для ванної: мильниця, дозатор, стакан, дзеркало, тримач для рушника, тримач для туалетного паперу, йоржик, полку і багато інших аксесуарів класу Luxury.

Історія компанії починається з невеликого магазинчика у Франкфурті-на-Майні, які відкрив амбіційний промисловець Харальд Вальтер.

Сьогодні продукція Decor Walther відома далеко за межами Німеччини. І вже багато років філософія компанії залишається незмінною - стримана розкіш.

Кожен стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор, гачок і полотенцедержатель буде родзинкою будь-якого інтер'єрного рішення ванної кімнати.

href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 430, height = 648'); return false; ">

Дизайнери Decor Walther не женуться за модою і не перевантажують предмети ванної кімнати зайвої старовиною. Кожен аксесуар - це саме те, що Ви хотіли б бачити і використовувати у Вашій ванній кімнаті.

Аксесуари для ванної кімнати Decor Walther приносять саме те, що Ви хочете отримати, приймаючи ванні процедури: комфорт, зручність, естетику і розслаблення.

Всі кращі дизайнери і майстри по металу, кераміці, склу і дереву залучаються компанією до реалізації своїх творчих ідей.

Так латунні аксесуари для ванної кімнати зібрані вручну, спаяні, оцинковані і відполіровані за спеціальною трудомісткою технології, щоб в результаті отримати унікальну річ відмінної якості.

Купити аксесуари для ванної кімнати Decor Walther Ви можете в магазині СантехІмпорт.

Будь ласка, скористайтеся формою замовлення товару на нашому сайті і за допомогою фільтрів Ви зможете вибрати саме те, що Вам необхідно.