Торгова марка Devit ™ пропонує широкий асортимент якісної сантехніки: раковини, унітази, біде, змішувачі, меблі для ванних кімнат, душові кабіни та ванни. В продукції Devit ™ вдало поєднується все, що необхідно самому вимогливому споживачеві: сучасний елегантний дизайн, практичність і функціональність. Вироби Devit ™ виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій і використовують досягнення інноваційних технологій. Комплексний підхід до формування ванної кімнати - основний принцип і запорука успіху Devit ™.

Переваги торгової марки Devit
  • Сучасні технології. Вироби Devit ™ виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій і використовують досягнення інноваційних технологій. Власна розробка покриття Extra Clean.
  • Широкий товарний асортимент. Весь потенціал компанії спрямований на покращення існуючої та розробку нової продукціі.Для цього залучаються провідні європейські дизайнери. Підхід до дизайну заснований на гармонії практичності й естетичності виробів, що дозволило створити широкий модельний ряд, в якому представлені всі стилістичні рішення.
  • Європейські стандарти якості та надійності товарів. Секрет популярності продукції Devit ™ дуже простий - високі вимоги до якості продукції, про що свідчать європейські сертифікати якості і сертіфірованний сервісний центр в Україні.
  • Цінова політика. Devit ™ представляє комплексні рішення для ванних кімнат за оптимальною ціною.