Компанія Devon & Devon взяла свій початок у Флоренції в 1945 році, з того моменту компанія значно виросла і розширилася з чітко визначеним завданням, яке складається з різних пропозицій з комплексного та збалансованого рішення щодо оформлення інтер'єру ванних кімнат.
Devon & Devon створює неповторні вироби, в яких спостерігаються відгомони старовинного стилю і відміну з фактичної оригінальністю.
Продукція Devon & Devon відмінна особливостями естетики і функціональності, краси і комфорту поєднує їх з увагою до найдрібніших деталей і використанням найкращого сировини.
Дизайн і концепцію Devon & Devon черпається з старовини, гармонійно поєднуючи естетику і техніко-конструктивний пошук, що дає життя маленьким крупинках історії, які все більше набувають актуальності. Завдяки такому підходу дуже легко перетворити свою ванну кімнату в місце благородної краси і здоров'я, при цьому використовуючи цілу гаму виробів для повного обладнання ванної, а високопрофільні і специфічні новинки дозволять добитися оптимальних поєднань, естетико-функціональних показників і ексклюзивної справжності.

Devon & Devon продає свій продукт в більш ніж сімдесяти країнах, її великі магазини-виставки розташовані в серцях світових центрів: Гамбурзі, Бухаресті, Стамбулі, Лондоні, Ніцці, Парижі, Тель-Авіві, Варшаві, Відні, у Флоренції, Туріні, Римі, Мілані та так само є можливість придбати змішувачі Devon & Devon і в інтернет-магазині «СантехІмпорт».

Види покриттів, що використовуються у виготовленні аксесуарів для ванної Devon & Devon:

хром

світле

золото

блискучий

нікель

нікель

сатинований