Компанія Dornbracht позиціонує себе як першопроходець в своїй галузі. Пояснюючи це тим, що вже багато десятиліть компанія бачить в будь-які зміни нові виклики і унікальні шанси!
Dornbracht з 1950 року ця назва асоціюється з високоякісним дизайнерським сантехнічним обладнанням та аксесуарами для ванних кімнат. Отримуючи багаторазові премії за якість продукції, компанія Dornbracht внесла свій характер в ванні кімнати і кухні. З плином часу компанія Dornbracht придбала репутацію виробника з великим авторитетом у своїй галузі, відмінністю якої є новаторський дух, гнучка і швидка реакція на вимоги ринку і технологічний прогрес, а так же швидким впровадженням нових концепцій в усі етапи виробництва.
Все це сприяло твердому зміцненню провідного місця в рейтингу серед представників даної галузі і носіння гордого знака «Made in Germany».
Компанія Dornbracht вважає, що майбутнє складається в акценті на такий елемент як «вода», який заслуговує все більше уваги. Все більше своє місце в культурному розумінні таких життєвих сфер, як ванна і кухня займає найважливіший елемент «вода» і його не маловажного значення в повсякденному житті. З цього сьогодні і в перспективі розвитку, художня і технічна концепції спрямовані на багатогранні можливості води.
Постійні інвестиції в нові технології та ідеї допомагають Dornbracht утримувати лідерство на світовому ринку серед виробників змішувачів і аксесуарів для ванних кімнат преміум-класу.