Компанія Emco знаходиться в Німеччині і спеціалізується на виробництві аксесуарів для ванних кімнат. Emco працює не менше п'ятдесяти років на ринку. Управление компанией Emco велику увагу приділяє різним дрібницям.   Аксесуари для ванних кімнат   німецька торгова марка реалізує як в сучасному, так і в класичному стилі. Досить успішним є поєднання класики і найсучасніших рішень продукції. Дизайнери компанії старанно трудяться над самими дрібницями, роблячи з них справжнісінькі дизайнерські рішення.

Мета роботи компанії полягає в тому, щоб кожна людина могла відчути себе найбільш комфортно в кімнатах, оточених сантехнічними приладами і аксесуарами.

У той же час компанія має можливість працювати в напрямках, в результаті чого виробляються товари «економ», «комфорт» і «люкс» класу.

Зупиняючи свою увагу на Emco - значить вибирати якість над вкладаються в технологічний процес засобами. Природно вся продукція проходить сертифікацію. Компанія співпрацює з екологічними службами і громадськими організаціями для досягнення найбільшого ефекту в створенні продукції.

Купити аксесуари EMCO Ви можете в нашому магазині. Також продукція EMCO може бути доставлена на замовлення.