GENWEC

WASHROOM EQUIPMENT & COMP

виробник обладнання та аксесуарів для громадських туалетних кімнат

Genwec – провідна компанія та світовий лідер у галузі обладнання для туалетних кімнат, яка контролює всі процеси створення, відповідаючи на конкретні потреби сучасного ринку: від початкової концепції та дизайну продукту до виробництва та комерціалізації.

Сушарки для рук Genwec

Широкий вибір електричних сушарок для рук , спеціально розроблених для ефективної роботи в будь-яких громадських санвузлах. Сушарки Genwec запропоновані інтернет-магазині «СантехІмпорт» у різному дизайні та кольоровому вирішенні.

Фени Genwec

Фени для волосся Genwec , Розміщені для громадських місць, таких як готелі та фітнес-центри, вони забезпечують максимальну ефективність сушіння з гарантованим комфортом використання. Фени Genwec втішаються антивандальними анкерними системами.
 
Також для обладнання туалетних кімнат в асортименті продукції Genwec представлені наступні аксесуари: дзеркала, дозатори туалетного паперу та паперових рушників, тримачі, кронштейни, урни, мильниці, гачки та багато іншого, що можна підібрати в інтернет - магазині " СантехІмпорт ".
 

Каталог продукції Genwec:

 
 
 
 
 
 
 
 
(ГДФ 11,3 Мб)