Аксесуари для ванної кімнати Glass Design

Glass Design - один з кращих італійських виробників дизайнерської сантехніки, ексклюзивних меблів і аксесуарів для ванної кімнати.

Компанія родом з Вінчі, самого серця Тоскани і рідного міста Леонардо да Вінчі. Glass Design була заснована в 1984 році в родині Борселліно, яка славилася виробництвом художнього скла.

У своїх творах дизайнерської думки компанія використовує передові технології і сучасні матеріали високої якості: таких як силікон і нержавіюча сталь, поєднуючи їх з традиційно міцними матеріалами кришталевої чистоти і краси. Колекції Glass Design вражають уяву моделями раковин з кришталю з 24% вмістом свинцю і видувного декоративного муранського скла.

Glass Design створює новий стиль, де навіть аксесуар розглядається у всіх деталях, ставши головною темою навколишнього середовища.

Стильні ванни і раковини, аксесуари та інші предмети ванної кімнати високо цінуються в світі, і експортується в більш ніж 60 країнах світу.
Більше 200 ремісників Тоскани і склодуви Мурано працюють у виробничому ланцюжку компанії, щоб задовольнити індивідуальні потреби і специфічні вимоги клієнтів.

Glass Design створює унікальні та ексклюзивні вироби.