Аксесуари для ванної кімнати Inda

Все, що Вам необхідно в ванній кімнаті - аксесуари для ванної кімнати Inda.

Італійський виробник Inda (Industria Nazionale Degli Accessori) був заснований в 1944 році.

Мета роботи компанії - вгадати бажання клієнтів, тенденції розвитку сучасної сантехніки і впроваджувати нові технології для виробництва надійних, стильних і ергономічних аксесуарів для ванної кімнати.

Дизайн, екологічність, комфорт і елегантність - головні ідентифікатори продукції Inda.

Всі групи товарів, представлені компанією Inda: аксесуари для ванної кімнати, меблі та сантехніка прекрасно поєднуються між собою і доповнюють один одного.

У магазині СантехІмпорт Ви можете підібрати аксесуари для ванної кімнати в залежності від дизайнерського рішення Вашої ванної кімнати: від класики до авангарду. Аксесуари для ванної кімнати будь-якого формату і конфігурації.

Сміливі інженерні рішення фахівців фабрики Inda з любов'ю вигострюються і реалізуються дизайнерами компанії і спеціально запрошеними фахівцями в сфері краси та дизайну.

компанія Inda , Завдяки багаторічній співпраці з академіями та університетами дизайну, надає можливість молодим і креативним початківцям фахівцям створити колекції аксесуарів для ванної кімнати в новому, прогресивному стилі.

Своє високе місце в списку компаній з виробництва сантехніки Inda займає по праву, так як а ксессуари для ванної кімнати Inda - це сучасні деталі інтер'єру і помічники у ванній.

Якісні аксесуари для ванної кімнати - це результат роботи фахівців компанії і строгому контролю всіх етапів виробництва.

Вся продукція Inda сертифікована (UNI EN ISO 9001: 2008, UNI EN ISO 9001) і відповідає європейським нормам якості.