Іспанська компанія EISSound є призается лідером у виробництві систем мультирум і аудіосистем для кожного приміщення окремо, в тому числі і для ванної кімнати. Для вбудованих аудіосистем був створений бренд KBSound.

Постійно перебуває на вістрі прогресу компанія EISSound удосконалює технології, а тому ви можете бути впевнені, що продукція відповідає останнім стандартам. Комплектуючі, використовувані в акустичних системах KBSound зроблені в Європі, а тому їх відрізняє дуже високий рівень якості і продуманість елементів управління. Крім того, продукція KBSound спеціально спроектована для роботи в приміщеннях з підвищеною вологістю, завдяки чому це ідеальний вибір аудіосистем для кухні, ванної кімнати або СПА-басейни.
Для монтажу обладнання KBSound потрібно лише зробити отвори і закріпити компоненти аудіосистеми. Колонки KBSound дають гучний і насичений звук, а меню є інтуїтивно зрозумілим. Основна функція вбудованих аудіосистем KBSound - програвання радіо, проте частина обладнання підтримує установку Bluetooth-модуля, що дозволяє програвати музику з пристроїв, що мають можливість підключення з цього бездротовому інтерфейсу.
Використання продукції KBSound дозволить вам насолоджуватися музикою з максимальною зручністю.