Компанія Kraus (США) заслужила широке визнання своєї продукції в усьому світі завдяки неповторному стилю і високих технологій. Сміливі кольору і фактура є сусідами з приємною м'якістю і лаконічністю ліній, що робить вироби Краус бажаними в будь-якій ванній кімнаті і на кухні будь-якої господині.
Умивальники з розжареного скла найрізноманітніших забарвлень створюють неповторну атмосферу. Скляні умивальники Kraus відмінно сусідять зі змішувачами зі скляними вставками - ви зможете милуватися струменями води, красиво стікають по їх гладкій поверхні. Крім того, є велика лінійка раковин з мелкопористой кераміки, яка володіє грязеотталкивающими властивостями.
Аксесуари Kraus і змішувачі в стилі ретро з керамічними вставками дозволить вам насолодитися затишком вишуканої старовини. Крім цього, ви маєте можливість придбати донні клапани, виконані в тому ж кольорі, що дозволить зберегти єдиний стиль всього приміщення.

href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 802, height = 602'); return false; ">

Всі продукти тестуються перед відправкою кінцевому споживачеві. Фірма Краус дорожить своїм іміджем, тому ви можете не сумніватися в тому, що її виріб буде безпроблемно працювати весь заявлений гарантією термін, і довгі роки після цього.
Сертифікат засвідчує, що СантехІмпорт є авторизованої точкою продажу сантехніки Kraus на території України. Це говорить про те, що вся продукція, яка реалізується під цією торговою маркою, є оригінальною.

Логотип із золотим кільцем є знаком того, що інтернет-магазин СантехІмпорт - офіційний дистриб'ютор компанії Kraus (ви можете знайти підтвердження на сайті виробника). Даний статус забезпечує участь в усіх акціях і право на реалізацію новинок. Менеджери нашої компанії отримують можливість відвідувати семінари, завдяки чому вони можуть здійснювати грамонтую консультацію клієнтів по будь-якому питанню. Також, це є гарантією того, що Ви зможете отримати Ваше замовлення в найкоротші терміни і якісний гарантійний сервіс.