Аксесуари Langberger з Німеччини для ванної кімнати - це яскраве втілення стилю і моди в Вашому домі. Вони зроблені з високоякісного сплаву латуні. Дзеркальна поверхня предметів досягається завдяки використанню передових технологій, новітнього обладнання та постійного контролю якості на кожній стадії багатоступінчастого виробництва. Ідеально гладкі заготовки майбутніх предметів інтер'єру проходять процес гальваніки, який захищає метал від корозії, підвищує його зносостійкість, надає виробу міцність і декоративність. Підсумком такого процесу є рівна, глянсова, хромована поверхня з високою здатністю, що відображає, без нашарувань, шорсткостей, подряпин і інших дефектів. Керамічні та скляні складові виготовляються компанією Langberger з екологічно чистої сировини і проходять контроль якості. Тільки такі предмети можуть називатися аксесуарами Langberger!
Аксесуари Langberger чудово доповнять Вашу ванну кімнату і додадуть їй індивідуальність. Крім того аксесуари Langberger зроблять ваше життя простіше і комфортніше. Адже затишок важливий не тільки для спальні або вітальні, він також потрібен і ванній кімнаті.
Компанія Langberger постаралася зробити все, що тільки може знадобитися сучасній людині в ванній кімнаті - це і паперотримачі, і підставки для зубних щіток, і йоржики для унітазу, і т.д.