Компанія Lineabeta вже більше 30 років створює аксесуари і меблі для ванних кімнат. Завдяки тридцятирічному досвіду, Lineabeta є одним з кращих брендів Італії в даній галузі.

Всі матеріали, з яких виготовлена продукція, проходять строгий відбір, щоб догодити найвибагливішим клієнтам компанії. 100% італійське якість, відоме у всьому світі, дозволяє експортувати аксесуари і меблі Lineabeta більш ніж в 65 країнах світу. Штаб-квартира знаходиться в м Гамбеллара, провінція Віченца, і має свої виробничі і логістичні площі понад 3000 квадратних метрів.


Те, що відрізняє Lineabeta від інших брендів - це постійна робота над асортиментом, якістю продукції, що випускається, виробництво красивих і довговічних виробів з розумними цінами на світовому ринку.

Сучасна ванна кімната - це кімната, наповнена аксесуарами Lineabeta: ергономічними, функціональними, створеними для Вас. Свіжа, молода, яскрава, ергономічна, нетрадиційна, сучасна, але в той же час проста і доступна - це продукція Lineabeta.


Девіз Lineabeta - "повсякденний дизайн". Серед колекцій Lineabeta кожен зможе знайти для себе речі, здатні наповнити повсякденне життя фарбами комфорту, зробити будинок затишним і стильним.