Mar Plast

Компанія Mar Plast, заснована в 1968 році в Ріо-Салікето (Реджіо Емілія), змогла завоювати національний ринок в першу чергу, а потім на міжнародній арені завдяки конструктивній якості і безперервної ступеня інновацій та витонченості своїх аксесуарів для суспільних санвузлів типу професійним.

Аксесуари для ванної кімнати Mar Plast

Крім того, вибираючи продукти Mar Plast, покупець може розраховувати на повний набір компонентів і запасних частин - легко знайти і зібрати - це продовжить термін служби всіх роздавальних пристроїв з плином часу, що дозволить зробити первинну покупку ще більш зручними і обачними.

У Mar Plast є надійні рішення з нержавіючої сталі для доступу до навіть найбільш відвідуваним лазнях і громадських місць, де знос тому вкрай важливо враховувати це питання. Це відноситься, наприклад, до продуктів лінії Inox, які включають в себе рідкі диспенсери для мила з картриджами або заповнюють заправками, а також диспенсери для миючих засобів з лікоть-приводом для медичних установ і багато інших продуктів, доступні у варіантах з тонкої полірованої або обробленої сатином металевою обробкою - тому що, як ви знаєте, очей також хоче її частина.

Аксесуари для громадських приміщень Mar Plast

У ретельно підібраних матеріалах, увага до кожної деталі, присвяченого проектування та розробки кожного продукту, передові технології використовуються у виробництві і глибока компетенція в галузі промислового дизайну є якорями, які зробили перемогу аксесуарів Mar Plast на міжнародному рівні: якість збірки, виняткова практичність і довговічність дозволили цим елітним продуктам завоювати ринки в 45 країнах світу.

Все з гарантією якості, що тільки продукти, повністю задумані, розроблені і вироблені в Італії, можуть гарантувати: більше 40 років кожна окрема виробнича фаза проходить на заводі Rio Saliceto, що робить кожну з приладдя для ванної кімнати дизайну Mar Plast - справжнє вираз переваги Made in Italy.