Заснована в 1974 році, іспанська компанія Mediclinics спеціалізується на виробництві аксесуарів для ванної кімнати: різних диспенсеров, відер для сміття, дзеркал. Крім цього, фірмою виробляються різні пристрої, що полегшують користування ванною кімнатою людям з обмеженими можливостями, таких як поручні і аксесуари спеціальної конструкції Mediclinics. Все обладнання виготовляється згідно зі стандартами UNE-EN-ISO 9001.
Одними з найбільш популярних виробів компанії є високотехнологічні сушарки для рук Mediclinics. Їх конструкція і використовувані матеріали гарантують багаторічну безпроблемну роботу.
Mediclinics має дочірні компанії в Голландії та США, а крім цього широку мережу дистриб'юторів, що дозволяє продавати санітарно-гігієнічне більш ніж ста країнах світу. Як випливає з назви компанії, продукція Mediclinics відмінно підходить для закладів охорони здоров'я, а також кафе, ресторанів, музеїв, театрів, торгових центрів та інших громадських місць. Енергоеффктівность і висока продуктивність вигідно відрізняють аксесуари Mediclinics від виробів інших фірм.