Італійська фабрика Nofer виробляє високоякісну продукцію для ванних кімнат вже протягом сорока п'яти років.

Головні принципи роботи Nofer - зручна сантехніка і аксесуари для людей будь-якого віку, фінансових і фізичних можливостей.

Багаторічні експерименти привели фахівців фабрики до вироблення комфортних і сучасних аксесуарів для ванної кімнати, якими ми користуємося щодня.

Вся продукція Nofer багаторазово протестована, виконана з сучасних якісних матеріалів, антивандальна і функціональна. Всі етапи виробництва ретельно контролюються, а в розробці нових аксесуарів для ванної кімнати обов'язково враховуються відгуки клієнтів.

Окрему увагу виробник приділив людям з особливими потребами - для них створені ергономічні пристосування для щоденного застосування в побуті.

Сантехніка Nofer може бути використана як вдома, так і в громадських місцях. З огляду на цю особливість, можна не турбується - аксесуари для ванної кімнати Nofer прослужать довго, зберігаючи при цьому ідеальний стан. Якість санітарної продукції компанії підтверджено сертифікатом ISO 9001: 2008.

Сушарки для рук, фени, дозатори, поручні і полички - все товари Nofer доступні і комфортні для кожного клієнта.

Аксесуари для ванних кімнат Nofer виконані з антивандальних матеріалів: ударостійкого пластику ABS, нержавіючої сталі особливого складу.

Нержавіюча сталь марки AISI 304 - аустенитная сталь з низьким вмістом вуглецю, витримує короткострокове підняття температури до 900 градусів за Цельсієм і є кислотостойкой до таких речовин:

1) фосфорної кислоти у всіх концентраціях при температурі навколишнього середовища

2) азотній кислоті до 65%, між 20 і 50 ° C

3) мурашиної і молочній кислоті при кімнатній температурі

4) оцтової кислоти між 20 і 50 ° C.

Устаткування зі сталі марки AISI 304 рекомендовано використовувати для харчових і хімічних підприємств, і підприємств громадського харчування. Устаткування для виробництва, зберігання і транспортування хімреактивів. Для виробництва кухонних і столових приладів, а також труб різного призначення.