Аксесуари для ванної кімнати Pomdor

Аксесуари для ванної кімнати Pomdor (Іспанія)

Відома торговельна марка Pomdor народилася в Іспанії в 1974 році. Через кілька років фабрика почала випускати інтер'єрні прикраси зі скла: вази, дверні ручки та інші стильні аксесуари. У 80-х роках власники Pomdor вирішили доповнити скло металом і почати випуск аксесуарів для ванної кімнати. Новий напрямок виявилося дуже успішним, а випуск легендарної колекції Kubic прославив бренд Pomdor на весь світ.
За останні 30 років Pomdor удосконалює мистецтво виробництва, приділяє увагу виготовленню кожної деталі, дбайливо зберігає традиції і досвід старовинних іспанських майстрів.
Аксесуари Pomdor мають найрізноманітніші відтінки: стандартні: хром, зістарена латунь, бронза, золото, а ще найхимерніші і екзотичні: червоне дерево, рожевий з золотом, малахіт з золотом. Модельний ряд аксесуарів різноманітний і дозволяє оформити в єдиному стилі найбільшу ванну кімнату.
Аксесуари для ванної Pomdor - це полички різних форм і розмірів, гачки, вішалки, стакани, йоржики, дзеркала, різні табуретки, столики, серветниці, відерця.