Аксесуари для ванної кімнати Ravak

 

Чеська компанія RAVAK (Равак) була сформована як ТОВ RAVAK в 1991 році, в 1997 році компанія стала акціонерним союзом. У 1991 році компанія стала виготовляти душові піддони і куточки, ліцензія на продукцію йшла від французького правовласника.
 
У 1993 році компанія почала вкладати кошти у формування особистих розробок, в 1994 році мала власні запатентовані технології виробництва. У 1997 році почалося активне просування продукції за кордон, почалося виробництво елітних душових кабін. У наступному році почалося виробництво душових акрилових ванн.
 
Заводи компанії RAVAK знаходяться в Європі. Ключовий ринок збуту так само знаходиться в Європі. Головна мета компанії полягає у виробництві продукції, затребуваної споживачами. Існує багато речей, які можуть доставляти радість протягом багатьох років. Компанія Ravak прагне внести затишок і витонченість в кожен будинок. Зручність застосування, комфорт, який несе компанія - це головна течія в розвитку компанії.
 
RAVAK є солідні виробники акрилових ванн і кутових душових в Середній і Східній Європі. Багатіє асортимент продукції включає в себе акрилові ванни, гідромасажні системи, гідромасажні ванни, душові куточки, а так само аксесуари для ванних кімнат.
 
Купити аксесуари для ванної кімнати Ravak за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині "СантехІмпорт".
Доставка здійснюється по всіх регіонах території України (Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Миколаїв, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Херсон).
 
Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Ravak. Це означає, що вся продукція цього виробника (ванни , Душові кабіни та піддони до них, унітази, раковини, гідромасажні панелі, змішувачі, сифони, аксесуари, меблі та інсталяції), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії, надані фірмою Ravak.