Аксесуари для ванної кімнати RJ

Аксесуари для ванної кімнати RJ

 

RJ - це якісні сантехнічні пристрої, доступні за помірною вартістю. Торгова марка належить однойменній компанії, яка розпочала свій шлях у Польщі. Насамперед вона просувала свої товари на внутрішньому ринку. Проте незабаром стала експортувати вироби до країн ближнього зарубіжжя. А сьогодні продукція бренду реалізується у десятках країн по всьому світу.

 

Дозатор RJ

 

Організація має власний відділ розробок, повноцінним виробництвом. Вона контролює виготовлення виробів всіх етапах. Товари, що випускаються під цією торговою маркою, характеризуються довговічністю, практичністю, зручністю у використанні. Оскільки фабрика працює у Європі, її продукція відповідає вимогам еко-безпеки ЄС, а також нормам міжнародної стандартизації ISO.

 

Набір аксесуарів RJ

 

Поставляємо вироби безпосередньо зі складів виробника. Реалізуємо продукцію оптом, в роздріб, для приватних та корпоративних клієнтів. Кожен товар супроводжується офіційною гарантією виробника. Наш інтернет-магазин – офіційний дилер польського бренду в Україні. Щоб купити змішувачі RJ за доступною ціною, вибирайте відповідні вироби в даному розділі онлайн-каталогу та оформлюйте замовлення в «СантехІмпорт» з доставкою в Київ, Одесу, Харків, Львів та інші міста країни!