Tork - всесвітньо відомий шведський виробник товарів особистої гігієни для громадських місць. Дозатори, диспенсери, сушарки та інші аксесуари для ванної кімнати Tork знайдуть своє місце в установах і на підприємствах, в торгових і розважальних центрах, в ресторанах, кафе і готелях, у великих і невеликих офісах, в лікарнях, школах та інших, активно відвідуваних, громадських закладах.

Завдяки широкому асортименту, яскраві і стримані, місткі і малогабаритні, диспенсери Tork впишуться в будь-яку туалетну кімнату.

Відмінні риси продукції Tork - функціональний дизайн, економне використання, зручність в застосуванні.

Ергономічний дизайн диспенсерів Tork робить їх практичними у використанні і спрощує обслуговування. Відмінно поєднуються з найсучаснішими інтер'єрними рішеннями. Наявність великого віконця допомагає контролювати заповнення витратними матеріалами

Міцна конструкція забезпечує надійність і тривалість використання. Гладкі, обтічні форми: легкість очищення і прибирання.

Єдиний замок і металевий ключ у всіх диспенсеров.

Паперова продукція Tork володіє відмінними якостями: економно використовується, має відмінні поглинаючою здатністю приємна на дотик, міцна і функціональна.


Ви можете вибрати відповідну продукцію Tork в залежності від Ваших потреб:

Premium

Advanced

Universal

Premium - краща якість у вищій ціновій категорії.

Advanced - середньоціновому якісна продукція.

Universal - базовий рівень властивостей при економічною ціною.

Купити продукцію Tork ви можете в магазині СантехІмпорт.