Торгова марка Trento - це результат роботи молодої ініціативної команди художників і дизайнерів, випускників Флорентійського університету, які успішно розробляють і випускають аксесуари для ванних кімнат під власним ім'ям вже не перший рік:
"Створюючи сміливі та неординарні колекції, в кожній з них ми висловлюємо своєрідність італійського стилю. Адже любов до прекрасного у нас в крові! Як і більшості жителів півночі Італії, нам властиві стриманість і спокій поряд з емоційністю і темпераментом, завдяки чому в наших виробах вдало поєднуються висока технологічність і яскравий дизайн. Ми суворо контролюємо дотримання всіх тонкощів процесу виробництва, тому, незважаючи на багату різноманітність стилів, матеріалів і форм, аксесуари від ТМ «Trento» об'єднує незмінно високий рівень якості. "
Кожна з колекцій по-своєму незвичайна і цікава по стильовому оформленню. У відповідності зі строгими європейськими вимогами, для створення нових моделей використовуються тільки екологічно безпечні сучасні та класичні матеріали: кераміка, латунь, нержавіюча сталь, полирезин, полістирол, загартоване (безпечне) скло.
Аксесуари для ванної кімнати торговельної марки «Trento Design Studio» - це сучасний стиль і дизайн, який визначає світові тенденції, це якість, надійне і доступне за ціною, це престиж і гідність вибору!