Tres - понад 40 років виробництва комфорту для ванних кімнат!

Tres - це сімейне підприємство, яке має 40 річний досвід спеціалізації повного виробництва та реалізації якісних змішувачів для ванних кімнат і кухонь, так само в асортименті пропонуються гідромасажні колони, піддони для душу і різні аксесуари для ванних кімнат.
Все виробництво відбувається під одним дахом, на сучасному обладнанні, з здійсненням постійного контролю повного процесу виробництва, що забезпечує незмінно високу якість. Tres провідна компанія в Європі, яка має високу якість продукції для комфорту користувача. Весь асортимент Tres задовольняє потреби найвимогливіших споживачів. Завдяки широкому асортименту і високій якості продукція Tres продається по всьому світу.

Іспанська марка з виробництва сантехнічного обладнання Tres спеціалізується на злитті нових і якісних технологій і передових підходів в проектуванні і дизайні. Придбавши будь-який товар фірми Tres, Ви не пошкодуєте про це, тому що в них присутні такі поєднання як довговічність, якість, елегантність і стиль.

У Вас в місті немає магазину, де можна було б придбати аксесуари для ванної фірми Tres - це не проблема, інтернет-магазин «СантехІмпорт» доставляє товари в усі міста України за допомогою поштових служб.