Автоматика

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Автоматичні вимикачі купити в Україні

Без електрики важко уявити сучасний побут. Вся техніка, яка встановлена у вашому будинку, працює від мережі змінного струму. При неправильній її експлуатації та не дотриманні правил встановлення електроприладів може статися коротке замикання або обрив проводки. Щоб все працювало безперебійно, використовують автоматичні вимикачі . Це електротехнічний пристрій, який забезпечує правильну та безпечну роботу електромережі.

Як підібрати автоматичний вимикач у Києві

Сам факт наявності автомата не гарантує безпечну експлуатацію електричної мережі. Важливо правильно підібрати пристрій, що відключає, щоб він відповідав наявній в будинку проводці і обладнання, що підключається. Для цього краще проконсультуватися зі спеціалістом та запросити у нього характеристики необхідного виробу. Знаючи параметри, ви без проблем придбаєте автоматичний вимикач.

Умовно всі автомати поділяються на промислові та побутові. На виробничих підприємствах встановлено досить потужне обладнання, запитане здебільшого від трифазної мережі 380 В. На таких об'єктах використовуються силові автоматичні вимикачі з високим номінальним струмом, трьома або чотирма полюсами. Популярними у цій сфері вважаються пристрої відключення струму фірми Acti9. Вони розраховані на високе навантаження та відповідають європейським стандартам якості.

У приватних будинках та квартирах безпечною є однофазна мережа змінного струму з напругою 220 В. Для такого ланцюга доцільніше встановлювати однополюсні або двополюсні автоматичні вимикачі компанії Шнайдер. По-перше, цей бренд широко відомий у багатьох країнах світу, де його продукція дуже затребувана. По-друге, під цією торговою маркою випускається дуже якісне обладнання за розумною ціною.

Універсальними автоматичними вимикачами, які можна використовувати у побутових умовах, а також у промисловості, є вироби від EasyPact та Easy9. Це популярні пристрої відключення струму. Вони технічно відповідають усім вимогам та стандартам, а також мають оптимальне співвідношення у плані ціни та якості.

Асортимент автоматичних вимикачів в Одесі від інтернет-магазину СантехІмпорт

Великий вибір цієї категорії товарів представлений на нашому сайті. Тут ви знайдете пристрої відключення за номінальним струмом, допустимим навантаженням, кількістю полюсів та іншими параметрами. Вся продукція, вказана в каталозі інтернет-магазину, має сертифікати якості та відповідає усім вимогам безпеки.

Асортимент автоматичних вимикачів від інтернет-магазину СантехІмпорт:

• Schneider-Electric.
• ABB.
• DigiTOP.
• Новатек-Електро.
• Eaton.
• Hager.
• IEK.
• ZUBR.
• Новатек-Електро.

Вибрати відповідний автоматичний вимикач за вартістю, потужністю, кількістю полюсів та іншими технічними параметрами ви можете на нашому сайті за допомогою зручної системи пошуку та фільтрів. За додатковою допомогою звертайтеся до наших досвідчених менеджерів по телефону або задайте питання, що вас цікавить онлайн.

Де придбати автоматичний вимикач?

Купити якісний автоматичний вимикач відомого бренду ви можете на нашому сайті. В інтернет-магазині СантехІмпорт представлений величезний вибір пристроїв відключення струму та інших електротехнічних виробів потрібних параметрів. На всі товари ми пропонуємо офіційну гарантію від виробників. Доставка здійснюється в Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Львів та інші населені пункти України.

Телефонуйте нам зараз і замовляйте автоматичні вимикачі за найвигіднішими цінами!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Країна

Україна
Франція

Виробник

Schneider Electric
Zubr

Автоматичний вимикач
Пристрій захисного відключення (ПЗВ)
Диференціальний автомат
Контактор
Автоматичний перемикач фаз
Імпульсне реле

1
2
3
4

220-230
240-250
380
500

1
2
4
6
10
16
20
25
32
40
50
63
80
100
125
150
160
175
200
225
250

10
30
100
300

B
C
D

Враховувати заказний товар