Автоматика Schneider Electric

 

Schneider Electric - це найбільший французький концерн, який спеціалізується на виробництві електроустаткування та електроустановлювальних виробів. Компанія Schneider Electric була заснована ще в XIX столітті, після того як брати Жозеф і Адольф Шнайдер купили маленьку фірму Le Creusot (яка згодом стане концерном Schneider Electric ) і стали виробляти озброєння, призначене для армії Франції. Вже тоді продукція Schneider Electric частково поставлялася на експорт.

Чому варто придбати автоматику Schneider Electric?

 
Представлені в нашому асортименті автомати – мініатюрні вимикачі, головним завданням яких є включення, відключення та проведення струму в межах електричних кіл. Пристрої обладнані системами запобігання короткому замиканню та перевищенню максимального струму.
 
Базові відмінності за моделями:
 
  • однополюсні, двополюсні, триполюсні та чотириполюсні;
  • номінальний струм – від 6 до 63 А;
  • напруга - 220-230 та 240-250 В;
  • Струм витоку - 30 та 300 мА;
  • температурний режим експлуатації – від -25 до +65 градусів за Цельсієм.
 
Монтаж не складає жодних труднощів навіть без додаткових інструментів завдяки продуманим креаленням. Незначні габаритні параметри особливо виділяють цю серію автоматів.
 

Купити автоматику Schneider Electric Ви можете у магазині СантехІмпорт в Одесі на вул. Бугаївська, 35 (БЦ Меркурій) або у нашому онлайн-каталозі.