Компанія Balteco (Естонія) була зареєстрована в 1990 році і почала діяльність в якості виробника ванн, душових кабін, гідромасажних панелей і міні-басейнів. Крім створення сантехнічної продукції на власних заводах, компанія Balteco займається розробкою нових моделей і удосконаленням вже існуючих. У холдинг Balteco також входить завод WELLSPA, що спеціалізується на виробництві SPA-обладнання, а також завод BALTECOmoobel, який випускає меблі під брендом Balteco.
На даний момент продукцією Balteco користуються жителі 20 різних країн, і з кожним роком їх кількість зростає. За час, що минув з заснування компанії, її розвиток ні на секунду не зупинявся на місці. Вироби Balteco з кожним днем стають все більш технологічні і завойовують все більшу популярність в Європі і інших частинах світу.
Aqua, Honolulu і Atlantis - це перші три моделі нової серії Cпа на відкритому повітрі. Завдяки двом потужним насосам для сопел Sta-Rite ™ для одночасного використання, різним ефективним сидінням ергономічного дизайну для гідромасажу і дійсно розслаблюючому відпочинку Cпа на відкритому повітрі, міні-басейни Balteco є одними з кращих на ринку.
Міні-басейни на відкритому повітрям фірми Balteco розроблені і спроектовані для цілорічного безперебійного використання на відкритому повітрі, як в сонячний день, так і сніжним зимовим вечором.