Товариство з обмеженою відповідальністю "Ларіс", засноване в 1995 році, є найбільшим виробником виробів з нержавіючої сталі в Україні. Компанія пропонує широкий асортимент продукції: рушникосушки, поручні, сходи для басейнів а також різноманітні металлоконструцкіі по індвідальному замовлення. Вироби виробляються тільки з нержавіючої сталі марки AISI 304 зі звареним швом, проведеним за методом TIG (ця технологія дозволяє зробити шов акуратним і міцним). Після зварювання труба з TIGовскім швом перевіряється тиском понад 150 атмосфер. Сталь марки AISI 304 містить хром (18%) і нікель (8%), що дозволяє їй витримувати агресивний хімічний склад води і різкі перепади тиску в системах водопостачання.
Сходи для басейнів Laris також виконані зі сталі марки AISI 304. Вони забезпечені всіма необхідними кріпленнями і штампованими ступенями з поверхнею, що перешкоджає ковзанню. Моделі сходів Laris були спроектовані таким чином, щоб забезпечити максимальну зручність при установці і експлуатації.
Крім полотенцесушителей і сходів для басейнів виробляються також каскадні Виливи Laris. При їх виготовленні використовується листова сталь товщиною 1,5 мм. Водоспади Laris ідеально підходять для установки на борту басейнів або Спа-ванн.