Завод POOLSPA належить до найбільшого в світі холдингу з виробництва санітарно-технічного обладнання Roca Sanitario, SA, і входить в число найбільших світових заводів-виготовлювачів гідромасажною продукції. Широкий асортимент і високу якість продукції PoolSpa, в поєднанні з сучасними ідеями італійського дизайнерського бюро Marcello Cutino, є незаперечними перевагами виробництва з двадцятирічної історією. Фірма Pool Spa розташована в Польщі і займається виробництвом звичайних ванн, ванн з гідромасажем і SPA. Крім цього, фабрика випускає деякі ексклюзивні авторські моделі ванн, проекти яких створюються молодими дизайнерами в рамках конкурсу молодих обдарувань.


За час існування продукція PoolSpa показала не тільки свою конкурентноздатність у порівнянні з найбільшими світовими брендами, а й заробила власне ім'я. За оцінками незалежних експертів, на сьогоднішній день по співвідношенню ціна / якість гідромасажна продукція PoolSpa найбільш приваблива для російського і європейського ринку. Багато позицій, що випускаються заводом PoolSpa , Призначені як для приватного, так і для комерційного використання, тому пропонований нами асортимент продукції дозволяє комплектувати об'єкти будь-якої складності.

Портативні гідромасажні басейни spa роблять можливим користуватися перевагами гідромасажу як під відкритим небом, так і в купальних салонах середньої величини, гарантуючи розслаблення, хороше самопочуття і відновлення енергії після щоденного стомлення і стресів.

Всі портативні гідромасажні spa басейни Pool Spa мають декоративне оздоблення з натурального дерева, під яким розміщується обладнання. Також можна замовити сходи, що полегшує вхід в басейн, і термоізоляціоннную кришку.