Компанія USSPA є першим виробником спа-басейнів в Чеській республіці, а також одночасно одним з перших виробників в Європі. На вітчизняному ринку ми працюємо з 1995 року. Уже багато років нам вдається зберігати провідну позицію на ринку масажних басейнів, в першу чергу, завдяки високій якості продукції, інноваційного дизайну і професійним якостям. Ми з успіхом розвиваємо експортну діяльність і власний відділ науково-дослідних розробок і дизайну.

Стандартне обладнання спа-басейнів USSPA:

масажні форсунки
Всі форсунки в басейні-спа вбудовані в чашу таким чином, щоб створити оптимальну дистанцію між форсунками і тілом. Тільки так водні і повітряні струмені подарують вам приємний і ефективний гідромасаж всіх ділянок тіла.
протиковзке дно
Ще одна важлива деталь для вашої безпеки - протиковзке покриття дна наших басейнів-спа.
стійкість чаші
Завдяки унікальній конструкції MassiveShell забезпечується максимальна стійкість чаші без будь-яких додаткових опор або комплексної пеноізоляціі. Тому в наших басейнах застосовується унікальний ізоляційний матеріал Thermoguard.
ізоляція Thermoguard
Система ізоляції Thermoguard значно зменшує витрати по експлуатації басейнів-спа в кабінетному виконанні. Незважаючи на те, що простір між чашею і корпусом повністю заповнене, доступ до масажною системі зберігається протягом усього терміну експлуатації басейну. Крім того, енергія і тепло, вироблені насосами, використовуються як додатковий елемент ізоляції.
піддон
Спеціальний піддон, встановлений під корпусом, оберігає дерев'яну обшивку корпусу від попадання на неї дощової води. Також піддон захищає басейн від гризунів і дрібних комах, які можуть оселитися в теплій і сухій середовищі всередині корпусу.
Панель управління СС201
Електронна панель управління з великим рідкокристалічним дисплеєм забезпечена індикаторами поточного часу і температури води. Крім управління роботою нагнітальних насосів і повітряних компресорів, підсвічування, на панелі також можна встановлювати бажану температуру води, цикли фільтрації і т.д. В електронній панелі передбачена функція блокування клавіш управління.
вбудований скіммер
Через великий скіммер вода надходить в систему фільтрації, і далі під тиском подається на фільтруючий картридж.
Напорная фільтрація Pressure Clean
Ефективна система фільтрації в Swim Spa забезпечує кришталеву чистоту і прозорість води.
Райдужна підсвічування
Райдужна підсвічування входить в стандартну комплектацію басейнів-спа серії Universum. Можлива комплектація спа серії ComfortCLUB SPA, Swim Spa.
подвійні поручні
Елегантні і непомітні, дуже практичні подвійні поручні допоможуть зручно і безпечно пересуватися всередині басейну.
підголівники
Ідеальний дизайн вбудованих підголівників для комфортного розташування голови.
100% дренаж
Розміщення шлангів і гнучких трубопроводів, а також спеціально сконструйована форма самої чаші забезпечують повний злив води.
вбудований перелив
Революційний дизайн вбудованих переливних лотків - це рішення відразу трьох завдань: функціональної, естетичної та практичної.
Кришка гідромасажних басейнів
Кришка підходить за розміром до крайки чаші і кріпиться до корпусу спеціальними замками. Кришка служить для запобігання води від потрапляння в неї сміття, а також як додатковий ізоляційний елемент. Крім збереження тепла води, кришка захищає від випаровування вологи, що особливо важливо, якщо басейн встановлений всередині приміщення. За бажанням, басейн-спа може не комплектуватися корпусом, але кришка є обов'язковим елементом поставки.
Підставка для шампанського
Келих вашого улюбленого шампанського створить романтичну атмосферу ... Вбудовані підставки для шампанського (в кожної моделі спа передбачені пара підставок для шампанського) і підстаканники будуть надійно утримувати посуд з Вашими улюбленими напоями. Ви проведете незабутній вечір удвох в розслаблюючій обстановці спа!

Варіанти кольорів спа-басейнів USSPA:

Варіанти кольору чохлів для басейну USSPA:

Колір корпусу спа-басейнів USSPA: