Компанія Villeroy & Boch (Виллерой & Бох) - це світовий лідер у виробництві високоякісних товарів для будинку з 1748 року.

Продукція марки Villeroy & Boch відповідає самим строгим світовим стандартам і відрізняється високою якістю. Незважаючи на те, що компанія існує дуже давно, її продукція постійно вдосконалюється як в технічному, так і в дизайнерському плані, а тому по праву вважається продукцією еліт класу.

Особливістю SPA-мінібасейнів Villeroy & Boch є їх унікальна конструкція, яка була запатентована під назвою UniSystem ™:

  • UniBase ™ - формоване ABS-підставу з трьома інтегрованими виходами до каналів електропостачання і висувною зовнішньої каналізації, виконано з міцних і надійних синтетичних матеріалів, знижує шуми і вібрацію, запобігає доступ вологи і дрібних тварин
  • UniFrame ™ - литі профілі зетовий балки надійно об'єднують базове підставу, чашу басейну і корпус в єдину конструкцію.
  • UniColumn ™ - підтримуюча опора для поліпшення стійкості мінібасейнів і оптимізації форми сидіння і зони ніг в секторах підвищеної експлуатації.
  • UniShell ™: чаша мінібасейнів має 3-х шарову структуру. Високоякісний міцний акрил, стійкий до ультрафіолетового випромінювання, зміцнюється ударостійким модифікованим шаром з акрилонитрил-бутадієн-стиролу (ABS) і посилюється додатковим шаром спеціальної поліуретанової піни високої щільності. Така складна структура робить наші SPA-басейни гігієнічними і міцними.
  • EternaWood ™ корпус: надійний і привабливий дизайн з використанням текстурованою деревини надасть Вам можливість насолоджуватися виробом довгі роки.

До всіх СПА-ванн Villeroy & Boch в комплекті йдуть:

  • корпус з пластикових панелей
  • чохол
  • електронна панель управління
  • каскадний виливши
  • термоізоляція

href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 639, height = 745'); return false; ">

Система Jet Pack - це можливість установки спеціальної панелі з гідромасажними форсунками в паз з підключенням до гідромасажною системою ванни. Всі Jet Pack'і мають власну систему управління, що дозволяє налаштовувати їх роботу. 90% під'єднання (фітингів і труб) розташоване у внутрішній частині басейну, завдяки чому знижується втрата тепла і ймовірність протікання.

До кожної СПА-ванні йде в комплекті стандартний набір Jet Pack'ов, який можна змінити, замовивши інший Jet Pack з пропонованих виробником варіантів. Установка не вимагає свердління нових отворів і виконується без особливих зусиль. Кількість пазів для установки Jet Pack'ов індивідуально для кожної моделі (воно зазначено в описі).