Басейни компанії WaterPool виробляються в Литві з композитного матеріалу, до складу якого входить скловолокно, винилефірні смоли і поліефір. Ці ж матеріали використовуються компанією для виробництва катерів, човнів, яхт і обладнання для вітрогенераторів. Вироби WaterPool з легкістю переносять несприятливі погодні умови і різкі перепади температур - це підтверджує досвід експлуатації басейнів WaterPool в країнах Північної Європи. Корпуси басейнів WaterPool виготовляються з дев'яти (або десяти, якщо колір басейну з каталогу 3D) шарів матеріалів, кожен з яких володіє спеціальними властивостями, що гарантують міцність і зносостійкість продукції. Захисні шари перешкоджають пошкодження поверхні басейну ультрафіолетом і миючими засобами, в складі яких знаходиться хлор.
Монолітність конструкції басейнів забезпечує захист від проникнення грибків і плісняви ззовні через стінки басейну - цьому сприяє керамічний шар. Крім того, композитний матеріал, з якого виготовлені басейни WaterPool, стійкий до переміщень грунту.
Композитні керамічні басейни WaterPool рекомендується покривати матеріалом утеплювача шаром з жорсткого пінополіуретану товщиною 3-4 см. Крім функції утеплення за рахунок особливо високої щільності він не пропускає вологу, і, завдяки цьому додатково захищає конструкцію басейну.
Також є можливість установки армованого шару з пластикових сот, завдяки якому вода в басейні остигає повільніше, що особливо актуально при установці басейну на відкритому майданчику. Стільники також служать ребрами жорсткості з боків і розміщуватися в нижній частині: таке "подвійне дно" полегшує установку чаші басейну і позбавляє Вас від необхідності проводити спеціальні будівельні роботи - монтаж відбувається без попереднього бетонування площадки.
Окремо необхідно зазначити, що вся продукція WaterPool проходить попереднє тестування і отримує ідентифікаційний номер, що дозволяє визначити конкретного виробника виробу. До всієї продукції марки WaterPool йдуть сертифікати якості.
Додаткове обладнання, яке можна придбати до басейнів WaterPool, проводиться провідними виробниками, а тому воно довговічне і його експлуаціі не вимагає високих витрат електрики.
Крім обладнання, можна встановити на басейн спеціальну ролетну систему або павільйон. Ролетні накриття Moon виробництва Франції рекомендуються для басейнів, які встановлюються в приміщеннях. Товщина і якість ролетів до басейнів WaterPool дозволяють витримувати вагу дитини або великого домашньої тварини.
Доступна велика кількість квітів для басейнів WaterPool на вибір: стандартні Gelcoat, 3D Super Granicoat і 3D Ultra Granicoat. Кольори 3D виходять шляхом змішування мікрогранул і покриття їх смолою - така технологія дозволяє досягти зорової глибини і текстурності кольору. Super Granicoat і Ultra Granicoat відрізняються розмірами гранул - в першому випадку вони дрібнодисперсні, в варіанті Ultra - крупнодисперсні.

href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 600, height = 800'); return false; "> Інструкція з установки басейнів WaterPool