Німецький бренд Robert Bosch GmbH, почав своє виробництво з промислового та побутового обладнання з 1886 року, довгі роки компанія розширювалася і розросталася. У наш час компанія Bosch займає почесне місце в десятці світових лідерів з виробництва електронного і електричного обладнання. Дослідницькі технології та розробки Bosch є сучасними та інноваційними, але деяким з них більше 100 років.

Одним із сучасних і важливих напрямків компанії Bosch - це дбайливе поводження з навколишнім середовищем і природними ресурсами. І тому побутова техніка Bosch є економічною з точки зору споживання енергії і безпечної для навколишнього середовища.

Духові шафи Bosh діляться на 4 серії від духовок з класичним набором функцій до останніх інновацій в сфері випічки і запікання. Їх особливістю є 4D-Гаряче повітря - найбільш правильний розподіл всередині духової шафи нагрітого повітря для найкращого випікання страви. Цікава функція addedsteam - при випікання в камеру подається струмінь пара, що необхідно для правильної випічки домашнього хліба. Сенсор готовності випічки PerfectBake і многоточечний термощуп PerfectRoast: кращий шлях для чудових результатів запікання і випічки.