Духові шафи Brandt

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Brandt - це бренд в основі життя своїх клієнтів. Протягом десятиліть більшість французьких домогосподарств користувалися хоча б одним продуктом Brandt. З моменту свого створення Брандт переслідував одну просту місію: підтримувати споживачів протягом усього їхнього життя, пропонуючи їм інноваційні, корисні та актуальні продукти.

 

Ретельно аналізуючи споживчі звички, Брандт розробляє свою пропозицію, щоб відобразити зміну способу життя, нові типи житла і зростаюче екологічну свідомість.

 

Кожне нововведення Brandt відображає екологічну експертизу і ноу-хау бренду. Брандт прагне бути соціально відповідальним брендом, віддаючи пріоритет людських відносин, відповідним інновацій та довговічності продукції, в той же час значно обмежуючи вплив своєї продукції на навколишнє середовище.

 

Полегшення повсякденному житті за рахунок пропозиції обладнання, що відповідає потребам споживачів, є ключовою частиною фірмового стилю. Будучи піонером в своїх інноваціях, Брандт часто виділяється серед конкурентів своїми технологічними досягненнями (такими як автоматична змінна ємність, автоматичний розподіл дозованого миючого засобу і система рециркуляції води Water Saver). Все це - відчутні і значущі приклади щирого бажання Брандта скоротити споживання енергії, води та залишків миючих засобів.

 

Будь то прання, приготування їжі або охолодження - багато продуктів Брандта займають перші місця в списках продажів на протязі десятиліть. Вони відзначили життя минулих і справжніх поколінь і будуть продовжувати робити це для майбутніх поколінь. Brandt - один з улюблених брендів Франції.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Тип духовки

Вбудована
Вільна

Спосіб нагріву

Газова
Електрична

Внутрішній об'єм (л)

До 60
Від 61 до 70
Від 71

Тип управління

Механічний
Електронно-механічний
Електронний

Колір фасаду

Нержавіюча сталь
Чорний
Білий
Бежевий
Дзеркальний
Мідь
Латунь
Інші кольори

Клас енергоспоживання

А++
А+
А
B

Потужність (Вт)

До 2000
Від 2001 до 3000
Понад 3001

Функції

Гриль
Конвекція
Мікрохвильовий режим
Розморожування
Крутив
Дисплей
Таймер
Електрозапалювання
Газ-контроль
Термощуп
Книга рецептів
Програма для смартфона
Пароварка

Тип очищення духовки

Традиційний
Піролітичний
Каталітичний
Самоочищення
Паровий

Враховувати заказний товар