Духові шафи Franke

Піч Франке в Україні стають все більш популярними з кожним роком. Це обумовлено їх високою надійністю, довговічністю, функціональністю і дизайнерським різноманітністю. Торгова марка зареєстрована однойменною компанією в Швейцарії. Її представництва працюють в більш ніж 85 країнах на 5 континентах. У фірми є більше 45 виробничих підрозділів в різних регіонах. За обсягом товарообігу організація входить в когорту світових лідерів з виготовлення техніки для кухні.

Швейцарська якість відомо далеко за межами Європи. І в даному випадку виробник повністю виправдав репутацію своєї країни. Він щорічно випускає на ринок нові моделі духовок Франке, виготовлені з використанням сучасних розробок і запатентованих технологій. Продумані деталі, еко-сировину, багаторівневе тестування і вдосконалення, різноманітність стилів оформлення - за рахунок цих чинників число шанувальників бренду неухильно зростає не тільки в нашій країні, але і у всьому світі.

Духові шафи Franke в Одесі

Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі кухонні духовки різних конфігурацій:

  • Тип монтажу / установки: вбудовані і свободностоящие.
  • Спосіб нагріву: електричні та газові.
  • Потужність: від 2000 до 3000 Вт і більше.
  • Клас енергоспоживання: А ++, А +, А, В.
  • Внутрішній об'єм: від 60 до 70 л і більше.
  • Тип управління: механічний, електронний, комбінований (електронно-механічний).
  • Спосіб очищення: самоочищення, парова, каталітична, каталітична, традиційна.
  • Колір фасаду: білий, бежевий, чорний, дзеркальний, мідний, латунний, сталевий і ін.

Духові шафи Франке представлені в широкому розмаїтті не тільки по дизайну, але і по функціоналу. Ви можете придбати модель з різними опціями: таймером, дисплеєм, термощупом, програмою для смартфона, газ-контролем, електропідпалюванням, режимами розморожування і мікрохвильовки, пароваркою, конвекцією, вертелом, грилем. У більшості з них в заводську комплектацію входить навіть книга рецептів.

Піч Franke в Києві - СантехІмпорт

Ми завозимо побутову техніку та іншу продукцію в Україну безпосередньо зі складів виробників. Тому ви можете бути впевнені в оригінальності духовок газових та електричних Franke, представлених в даному онлайн-каталозі. Наш інтернет-магазин є авторизованої точкою продажу виробів швейцарського бренду, що підтверджується офіційним сертифікатом. Щоб купити духовку Franke, вибирайте модель на сайті і оформляйте замовлення з доставкою в Київ, Одесу, Харків, Львів, Вінницю та інші міста країни!