Духові шафи Kuppersbusch

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Küppersbusch - для стильних кухонь. Цінності бренду - дизайн, якість, функціональність, інновації та здорове харчування - є частиною слогана компанії Küppersbusch "Für Küchen mit Stil". Цей слоган використовується на міжнародному рівні в варіанті на німецькій мові, тим самим підкреслюючи, що усталені ключові професійні знання і коріння компанії знаходяться в Німеччині.

У 1875 році Фрідріх Купперсбуш створив першу в світі фабрику "F. Küppersbusch & Söhne "по виготовленню кухонних плит в регіоні Гельзенкірхен-Шальке і почав виробництво кухонних плит ручної роботи, які працюють на вугіллі. 970-е роки: німецькі сім'ї з радістю прийняли формат вбудованої кухні. Компанія Küppersbusch була одним з перших виробників, що випускають вбудовану побутову техніку.

1985 - рік народження ökotherm®. Каталізатор для духових шаф і плит - екологічність і чудові результати приготування. Єдиний у своєму роді і тільки від Küppersbusch.

З 1993 року компанія Küppersbusch була успішним учасником конкурсів в області дизайну. Bundespreis, Red Dot Award, iF design award, Platinum Award for Design Excellence ADEX: на сьогоднішній день більше 60 приладів, таких як духові шафи, кухонні плити, варильні панелі і витяжки, були удостоєні як національних, так і міжнародних нагород.

2013/2014 - компанія Küppersbusch представила нову концепцію дизайну «Individual». Навіть перший "Meisterstück" створив ажіотаж і вражаюче передав цінності бренду компанії: дизайн, якість, інновації, функціональність і здорове харчування.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Тип духовки

Вбудована
Вільна

Спосіб нагріву

Газова
Електрична

Внутрішній об'єм (л)

До 60
Від 61 до 70
Від 71

Тип управління

Механічний
Електронно-механічний
Електронний

Колір фасаду

Нержавіюча сталь
Чорний
Білий
Бежевий
Дзеркальний
Мідь
Латунь
Інші кольори

Клас енергоспоживання

А++
А+
А
B

Потужність (Вт)

До 2000
Від 2001 до 3000
Понад 3001

Функції

Гриль
Конвекція
Мікрохвильовий режим
Розморожування
Крутив
Дисплей
Таймер
Електрозапалювання
Газ-контроль
Термощуп
Книга рецептів
Програма для смартфона
Пароварка

Тип очищення духовки

Традиційний
Піролітичний
Каталітичний
Самоочищення
Паровий

Враховувати заказний товар