Perfelli - італійські духові шафи для Вашої кухні. Сучасна духова шафа Perfelli допомагає приготувати корисну їжу легко і просто, зберігаючи максимум корисних властивостей продуктів. Саме такими якостями можна охарактеризувати духову шафу Perfelli.

 

Вся продукція Perfelli проводиться з урахуванням новітніх технічних тенденцій на високоякісному обладнанні. Всі етапи виробництва духової шафи Perfelli ретельно контролюються і стандартизовані, щоб робота духовки відповідала вимогам самого вимогливого покупця.

 

Perfelli піклується про своїх покупців і про навколишнє середовище. Вся продукція компанії екологічна, виконана з первинних матеріалів, придатних до повторної переробки. Всі матеріали безпечні для людини і навколишнього середовища. А так же духовки Perfelli істотно економлять природні ресурси, і як наслідок - Ваші гроші.

 

В магазині СантехІмпорт Ви можете купити духову шафу Perfelli на будь-який смак. Духова шафа Perfelli перетворює кухню в витончене і сучасне приміщення.

Крім великого набору функцій і естетичного дизайну, духова шафа Perfelli простий в управлінні. Ви легко і зручно можете скористатися необхідним для вас набором функцій. Духова шафа Perfelli - потужність і дизайн італійського якості.

 

Гарантійний термін для продукції Perfelli (витяжки, духові шафи, поверхні) становить 12 місяців за умови використання приладу за призначенням та дотриманні умов, зазначених в експлуатаційних документах.