Духові шафи Whirlpool

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Роком народження торгової марки Whirlpool є 1911. Тоді в штаті Мічиган був заснований концерн, який довгий час успішно діяв на території США. З 1989 року, після виходу на європейський ринок, продукція марки Whirlpool зуміла зайняти лідируючі позиції в Європі в сфері великої побутової техніки. З 1990 року концерн належить італійській компанії.
 
Заводи Whirlpool розміщуються в 13 країнах світу. Велика частина кухонної техніки виготовляється в Польщі і Італії. Продажі здійснюються на території більш ніж 140 країн. Інженерам концерну належить чимала кількість технічних інновацій, які використовуються при виробництві виробів Whirlpool, які полегшують роботу з ними і роблять їх експлуатацію більш безпечною і тривалої.
 
В асортимент продукції Whirlpool входять посудомийні і пральні машини, холодильники, витяжки, духові шафи, варильні поверхні (як газові, так і індукційні), мікрохвильові печі. Це можуть бути як вироби з надійними і простими механічними датчиками, так і оснащені інтерактивним ЖК дисплеєм побутові прилади з безліччю додаткових функцій. Вбудована пам'ять дозволяє зберігати вибрані настройки або використовувати стандартні програми.

Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Тип духовки

Вбудована
Вільна

Спосіб нагріву

Газова
Електрична

Внутрішній об'єм (л)

До 60
Від 61 до 70
Від 71

Тип управління

Механічний
Електронно-механічний
Електронний

Колір фасаду

Нержавіюча сталь
Чорний
Білий
Бежевий
Дзеркальний
Мідь
Латунь
Інші кольори

Клас енергоспоживання

А++
А+
А
B

Потужність (Вт)

До 2000
Від 2001 до 3000
Понад 3001

Функції

Гриль
Конвекція
Мікрохвильовий режим
Розморожування
Крутив
Дисплей
Таймер
Електрозапалювання
Газ-контроль
Термощуп
Книга рецептів
Програма для смартфона
Пароварка

Тип очищення духовки

Традиційний
Піролітичний
Каталітичний
Самоочищення
Паровий

Враховувати заказний товар