Душові кабіни, двері і шторки для ванн Ardien

Турецько-українська компанія Ardien займається виробництвом і продажем алюмінієвого профілю. Інженерами компанії розроблений ряд розсувних систем різної складності. Дані розсувні системи використовуються для виготовлення душових кабін і шторок. Є як серійні моделі так і можливість виготовлення шторок за Вашим індивідуальним замовленням, в тому числі для асиметричних ванн, кутових ванн або ванн особливих форм.
На сьогоднішній день пропонується п'ять видів профілю: фарбований білий, анодований (сріблястий), мідь, золото і срібло, а також чотири типи скл: прозорі, матові, графіт (чорне) і бронзове (коричневе). Для замовлення ексклюзивної моделі душової кабіни, двері або шторки Ardien ви можете отримати всю необхідну інформацію у нашого менеджера.
Можливо нанесення будь-якого малюнка на скло пескоструем. При виготовленні душових кабін Ardien використовується загартоване скло товщиною 4 мм. У колекції Ardien Lux використовується загартоване скло товщиною 6 мм.
Також можливе виготовлення душових шторок з використанням оргскла з малюнками «Дельфіни» або «Дощ». Ціну на душові кабіни з оргскла уточнюйте, будь ласка, у менеджерів. Відразу хочемо відзначити, що при замовленні у нас ціна буде нижче на 25-30% і термін виготовлення скоротитися з двох-трьох до одного тижня!
Стандартний термін виготовлення від 2 до 3 тижнів.