Душові кабіни, двері і шторки для ванн Besco PMD Piramida

Двадцять років тому Besco PMD Piramida представила покупцям свої перші ванни. З тих пір компанія працює над впровадженням новітніх технологій і розробкою сучасного дизайну душових піддонів, ванн, шторок для ванн.

З початку виробництва і протягом всього часу фабрика працює по спочатку прийнятим стандартам: сучасний дизайн, прийнятна ціна та висока якості продукції.

Besco PMD Piramida пропонує покупцям якісну шторку для ванни, яка виробляється з дотриманням всіх європейських норм, відповідає сертифікатам якості (ISO 9001: 2000, PZH, B, CE) і новітніх технологій.

Шторка для ванни Besco PMD Piramida виготовлена з особливо міцного загартованого скла. Різноманітність форм і розмірів дозволяє вибрати ідеальну шторку для ванни.

Широкий асортимент шторок для ванн здатний задовольнити потреби найвибагливішого покупця і стати кращим рішенням для ванної кімнати будь-якого дизайну і метражу.

Besco PMD Piramida - активний учасник і призер конкурсів і виставок. Компанія завоювала п'ять нагород на виставці "Bathroom - Choice of the Year" і отримала звання найкращої ванни в 2015 році завдяки своєму продукту - ванні Victoria.

Сьогодні купити шторку для ванни Besco PMD Piramida Ви можете в багатьох країнах: Австрія, Англія, Білорусь, Італія, Іспанія, Португалія, Латвія, Швеція, Греція і Україна. Повний асортимент шторок для ванни в Україні представлений в магазині СантехІмпорт.

Шторка для ванни Besco PMD Piramida - це комфорт, гігієнічність, дизайн і прийнятна ціна!