Душові кабіни, двері і шторки для ванн Gronix

Компанія Gronix - це український виробник виробів з литого мармуру. Завод був утворений в 2013 році як представництво турецької компанії з досвідом виробництва піддонів за технологією цільного лиття з 1986 року.
Душові кабіни Gronix виготовляються з використанням загартованого скла товщиною 6 мм виробництва німецької компанії Glastrosch ESG. Як профілю використовується хроміванний алюміній турецького виробництва. Профіль може бути відрегульований на глибину до 20 мм для установки на стіну з ухилом.
У розсувному механізмі дверей шторки для ванни і кабіни для душа Gronix встановлюються подвійні ролики: верхні регульовані підшипникові та нижні з амортизатором і фіксацією, також виробництва Туреччини. Двері заїжджає за нерухому стінку, що сприяє ефективній фіксації. Для захисту від вологи використовуються еластичні прокладки з високоякісної гуми. Латунні ручки можна вибрати з двох варіантів дизайну.
Шторка для ванної Gronix може бути уставновлена як на ванну, так і в спеціально зроблену душову нішу. Душові кабіни рекомендується комплектувати душовими піддонами з литого мармуру Gronix .
Гарантія на душову кабіну і шторку, встановлену відповідно до інструкції, становить 2 роки.
Можливе замовлення душової кабіни або шторки по індвідуально розмірами протягом 10-12 робочих днів. За детальною інформацією звертайтеся до менеджера.