Душові кабіни, двері і шторки для ванн Gustavsberg

Шведська компанія Gustavsberg починає свою історію в середині XVII століття. У 1825 році цегляний завод був повністю реорганізовано в завод з виробництва керамічної продукції. Через 20 років після реорганізації завод стає піонером у цій галузі виробництва і відразу стає лідером на ринку.

1920-й рік ознаменувався тим, що на заводі Gustavsberg був створений перший змішувач для ванн, легендарний vårgårda. З цього починається епоха культурного і дизайнерського оформлення туалетів і ванних кімнат для широких мас людей.
з 1947 року, спільно з американською машинобудівною компанією починається виробництво ванн. Поставивши за пріоритет виробництво сталевих ванн замість чавунних, компанія Gustavsberg стала лідером в цій галузі.
в 1970 році було налагоджено виробництво ванн різних кольорів, що значно освіжило і урізноманітнило сантехнічний ринок 70-х.
У 1991 році компанія Gustavsberg пріобреда успішну компанію Vargarda Armatur, яка випускала крани і супутню арматуру. З цього моменту у компанії Gustavsberg з'являється нова спеціалізація - виготовлення обладнання для душових кабін.
У 2000 році компанію Gustavsberg купили німці Villeroy & Boch. Це об'єднання посприяло обміну досвідом між двома командами, завдяки чому продукція компанії Gustavsberg справедливо вважається однією з кращих на території сучасної Європи.
Замовити продукцію компанії Gustavsberg можна в нашому інтернет-магазині "СантехІмпорт".
Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни.