Кілька десятиліть компанія Huppe є одним з лідерів серед виробників елітних високоякісних сантехніки на ринку Європи. Візитна картка Huppe, завдяки якій компанія Huppe зараз відома на весь світ - це душові кабіни класу люкс. Асортимент марки Huppe доповнюється ваннами з душем, виконаних в різному стилі. Huppe змогли привнести особливу витонченість, елегантність і увага до деталей до класичного дизайну душових кабін.
Марка Huppe демонструє справжній німецький підхід до виробництва і ретельності при виборі матеріалів. І як підсумок висока німецька якість продукції. Всі серії душових кабін Huppe можливо оснастити спеціальними загартованими стеклами, на поверхні яких неможливе утворення вапняних відкладень. Точне дотримання європейських сучасних стандартів - це також одна з особливостей моделей сантехніки Huppe! Завдяки цьому вся сантехніка Huppe прекрасно поєднується з сантехнічним обладнанням інших виробників.
Оазисом тиші, спокою і комфорту стане Ваша ванна кімната з продукцією Huppe. Легкість форм і безшумна робота вузлів душової кабіни Huppe допоможе Вам розслабитися і відволіктися від повсякденної суєти. Кожна деталь вироби ретельно продумана дизайнерами і професійно виконана на одному з кращих виробництв в Європі. Замовити SPA - процедури вдома, в обстановці затишку і комфорту стали реальністю, завдяки продукції Huppe.
Душові кабіни Huppe - це:
  • легкий монтаж, який бажано довірити професіоналам;
  • простота;
  • безпеку;
  • надійність в експлуатації;
  • не вимагає особливих зусиль в догляді.
Завдяки Huppe стало можливим втілити в життя будь-які Ваші задуми щодо інтер'єрів ванних кімнат. Замовити продукцію Huppe будь-якої цінової категорії Ви зможете на нашому сайті. Якщо у Вас є будь-які питання або Ви потребуєте консультації, то наші менеджери завжди готові поділитися всією необхідною інформацією.
Нове дзеркальне скло Huppe для душових огорож стійко до водяної пари і бризок. Доступні до замовлення 4-вугільні душові огорожі, двері, шторки для ванни, а також окремі нерухомі, додаткові сегменти для серій Huppe Design, Huppe Enjoy, Huppe Xtensa pure, Huppe Studio Berlin pure і Huppe Studio Paris elegance. Велика дзеркальна поверхня робить навіть невелику ванну кімнату набагато більше і світліше. Дзеркальні сегменти скла можуть також поставлятися з грязеоттталківающей обробкою поверхні Antiplaque. За додатковою інформацією звертайтеся до менеджера.
(Клікніть по картинці щоб збільшити зображення)