Душові кабіни, двері і шторки для ванн Jika

Згідно з останніми опитуваннями покупців, Jika - символ традицій і якості. Якість і доступна ціна - секрет швидкого зростання популярності бренду на міжнародному ринку. Популярність марки Jika зростає не тільки на вже завойованих ринках України, на Балканах і в Росії, але також на відносно нових ринках Західної Європи, на Близькому Сході і в багатьох інших країнах. Широкий асортимент, висока якість виробів і індивідуальний підхід до клієнтів - ось секрет цього успіху.

Традиції виробництва кераміки в Чехії сягають корінням в глибоке минуле. Найперший європейський завод з виробництва керамічного посуду і санітарної кераміки був заснований в Знайомі в 1878 р Крім найпростіших попередників сучасних унітазів, завод також виробляв раковини і глечики для вмивання. Завод в Бехине, побудований в 1961 році, - один з найсучасніших в Європі.

У 1991 р швейцарська фірма Keramik Holding AG Laufen набуває завод в Бехине (відомий як Jihočeská keramika). У 1995 р , Компанія набуває завод в м Знайомі, відомий під назвою Keramické závody. В цьому ж році був зареєстрований новий бренд - JIKA (слово походить від двох перших і двох останніх букв колишньої назви компанії JIhočeská keramiKA).

У 1999 р в Празі грунтується Laufen CZ. Три роки по тому, у 2002 році, два заводи Jika і Laufen CZ об'єдналися в єдину компанію Laufen CZ sro Так була створена компанія з виробництва та продажу санітарної кераміки і аксесуарів для ванної кімнати, в якій на сьогоднішній день працює близько 800 чоловік.

Після придбання Jika в 1999 році, іспанська компанія Roca, світовий лідер у виробництві сантехніки, ще більше зміцнила свої позиції на світовому ринку. Одночасно з цим Roca Group стала власником швейцарського концерну Laufen і двох його заводів (частиною якого на той час була Laufen CZ). У вересні 2006 року у Росії було відкрито завод з виробництва санітарного фарфору під марками Jika і Roca.

У 2006 р Roca Group стає найбільшим виробником санітарної кераміки і всього спектру продуктів для ванної кімнати в світі.

Якість і екологічність продукції Jika підтверджується гігієнічним сертифікатом , виданим державною санітарно-епідеміологічного службою України.