Компанія Liberta готова запропонувати своїм клієнтам душові кабіни та перегородки для ванної кімнати Comfort-класу 15-ти стандартних варинат дизайну з безмежним модельним рядом і широкими можливостями додаткових опцій.
У виробництві скла для душових кабін Liberta використовується гартоване скло з покриттям AntiCalc товщиною 8 мм. Виняток становлять шторки для ванни, для яких оптимальна товщина становить 6 мм. Також можливе замовлення душових кабін і перегородок з товщиною скла 10 мм. З 2017 року всі душові кабіни Liberta виготовляються з прозорим порожком в формі бар'єру, відразливого воду, і висотою 10 м для кращої гідроізоляції.
Можливе замовлення душової кабіни з нестандартними розмірами дверей і перегородок. Також можливе виробництво повністю індивідуального продукту за кресленням і специфікації замовника.
У душовій програмі компанії Liberta використовується кілька колірних рішень по склу:

Також можливі варіанти по склу - інтімато (прозоре скло зі вставкою сатин посередині), діамант (кристально-прозоре) і малюнок (будь на вибір замовника).

Купити душову кабіну Liberta можна в нашому інтернет-гіпермаркеті "СантехІмпорт". Доставка здійснюється по всій території України на вигідних для Вас умовах.